> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vlci orlí hnízdo nevykradli

vloženo: 12.01.2018           komentářů: 0

Ve středu 10. ledna zavítali Wolves Český Těšín do hnízda orlovského hokeje za účelem nějaké ty body sebrat. Ale Orlová, naneštěstí pro těšínské, oprávněně nosí pomyslnou nálepku leader ligy, a tak nějaké rozdělování bodů nepřipustila.
10.1.2018 od 18:00
HC Orlová - TJ Slavoj Český Těšín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Deutsch (Juhász), 18. Lenomar (Pavlas, Juhász), 19. Rosůlek (Matějíček), 21. Hegegy (Zamecznik, Pavlas), 57. Juhász (Zakuťanský, Zamecznik) - 18. Malyjurek (Tluszczik), 31. Malíř (Altera, Křibík) . Vyloučení: 6:8 .
Orlová: Urbánek, Gleich - Zientek, Tomis, Hegegy, Deutsch, Zámecznik, Benka-Rybár - Ferleťják, Zakuťanský, Matějíček, Juhász, Pavlas, Lenomar, Tvrdík, Rosůlek, Kotásek, Hanusek
Český Těšín: Šembera, Jelínek, Hoďa, Tluszczik, Michejda, Kozubek, Nevelös, Godula, Malyjurek, Křibík, Foltýn, Altera, Malíř, Voznica, Smuž, Stružík, Toman, Skalický, Patrman

První třetinu otevřel Deutsch v sedmé minutě utkání a Orlová šla do vedení. O deset minut později v čase 17:25 překonal orlovského gólmana těšínský Malyjurek po přihrávce Rudy Tluszczika a bylo vyrovnáno. Tento stav ale netrval vůbec dlouho, přesněji řečeno 18 vteřin. O navrácení Slovanu do vedení se postaral Lenomar. Minutu na to bylo vedení již dvoubrankové. Zásluhu si za to připsal Rosůlek. Orlová vedla po první části 3:1.

Druhé dějství přineslo dva góly. Jeden na straně Orlové a to ve 21. minutě po střele Hegegyho a druhý na straně hostů. Tam se trefil Malíř ve 31. minutě.

Ve třetí třetině se toho moc gólově nedělo. Poslední branka padla až v 57. minutě, kdy se puk pohyboval po ose Zamecznik – Zakuťanský – Juhász, kdy poslední jmenovaný rozvlnil síť.


autor: Jan Cibulka

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.05.2018

Kola v kurzu…
Policisté prověřují okolnosti krádeže dvou jízdních kol, ke které mělo dojít v noci ze čtvrtku na pátek. Neznámý pachatel odcizil z poschodí domu v obci Albrechtice v okrese Těrlicko jízdní kolo jištěné zámkem v hodnotě 9 000 korun. V průběhu prověřování této krádeže byla zjištěna krádež dalšího kola v domě, konkrétně ze suterénu objektu. Majitel tohoto jízdního kola si ho cenil na téměř 10 000 korun

24.05.2018

Kolize řidiče na skútru
Karvinsko - pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a narazil do auta... Ve čtvrtek 24. 5. krátce před třináctou hodinou v Bohumíně vjížděl 53letý muž na malé motorce zn. Jonway Korado na ulici Mládežnickou. Manévr nezvládl a přední části narazil do stojícího vozidla Citroën C4 Picasso. Po nárazu motorkář spadl na silnici. Polciisté u něj provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Hodnota se zastavila na 1,7 promile. Muž byl převezen na ošetření do nemocnice, a poté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

17.05.2018

Nová forma podvodu
V minulých dnech karvinští policisté zahájili úkony trestního řízení a prověřují podvodné jednání, které bylo směřováno na seniorku s úmyslem získat peníze. Paní ve věku 85 let zavolal neznámý a představil se jako její vnuk. Žádal zaslání několika desítek tisíc korun. Žena v dobré víře pomoct, zašla na poštu a peníze ihned poslala. Nechala se přesvědčit o zaslání peněz formou on-line prostřednictvím společnosti, která takové služby nabízí. Máme za to, že takové finanční úkony jsou pro seniory obtížné a zatěžující, i přesto babička udělala vše, aby „vnukovi“ pomohla.Ukázalo se, že paní uvěřila podvodníkovi a nechala se oklamat, o peníze přišla.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista. V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.