> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Vlci orlí hnízdo nevykradli

vloženo: 12.01.2018           komentářů: 0

Ve středu 10. ledna zavítali Wolves Český Těšín do hnízda orlovského hokeje za účelem nějaké ty body sebrat. Ale Orlová, naneštěstí pro těšínské, oprávněně nosí pomyslnou nálepku leader ligy, a tak nějaké rozdělování bodů nepřipustila.
10.1.2018 od 18:00
HC Orlová - TJ Slavoj Český Těšín 5:2 (3:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Deutsch (Juhász), 18. Lenomar (Pavlas, Juhász), 19. Rosůlek (Matějíček), 21. Hegegy (Zamecznik, Pavlas), 57. Juhász (Zakuťanský, Zamecznik) - 18. Malyjurek (Tluszczik), 31. Malíř (Altera, Křibík) . Vyloučení: 6:8 .
Orlová: Urbánek, Gleich - Zientek, Tomis, Hegegy, Deutsch, Zámecznik, Benka-Rybár - Ferleťják, Zakuťanský, Matějíček, Juhász, Pavlas, Lenomar, Tvrdík, Rosůlek, Kotásek, Hanusek
Český Těšín: Šembera, Jelínek, Hoďa, Tluszczik, Michejda, Kozubek, Nevelös, Godula, Malyjurek, Křibík, Foltýn, Altera, Malíř, Voznica, Smuž, Stružík, Toman, Skalický, Patrman

První třetinu otevřel Deutsch v sedmé minutě utkání a Orlová šla do vedení. O deset minut později v čase 17:25 překonal orlovského gólmana těšínský Malyjurek po přihrávce Rudy Tluszczika a bylo vyrovnáno. Tento stav ale netrval vůbec dlouho, přesněji řečeno 18 vteřin. O navrácení Slovanu do vedení se postaral Lenomar. Minutu na to bylo vedení již dvoubrankové. Zásluhu si za to připsal Rosůlek. Orlová vedla po první části 3:1.

Druhé dějství přineslo dva góly. Jeden na straně Orlové a to ve 21. minutě po střele Hegegyho a druhý na straně hostů. Tam se trefil Malíř ve 31. minutě.

Ve třetí třetině se toho moc gólově nedělo. Poslední branka padla až v 57. minutě, kdy se puk pohyboval po ose Zamecznik – Zakuťanský – Juhász, kdy poslední jmenovaný rozvlnil síť.


autor: Jan Cibulka

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.

20.08.2018

Lest „vnuk“ tentokráte nevyšla
Známou lstí se neznámý pachatel pokusil z poškozené vylákat částku 150 tisíc korun. Během sobotního dopoledne pachatel telefonicky kontaktoval šestasedmdesátiletou ženu z Karviné na její pevnou linku a vydával se za jejího vnuka. Uváděl, že je u advokáta, se kterým řeší koupi nemovitosti a potřebuje půjčit výše zmiňovanou částku. Dodal, že si pro peníze pošle svého kamaráda, jelikož se on sám pro ně nemůže dostavit. Seniorka však obratem kontaktovala svou dceru a k předání financí tak nedošlo.

16.08.2018

Kopal do zaparkovaných aut
Muž v podnapilém stavu poškodil několik vozidel. K incidentu došlo v úterý po osmé hodině večer. Třiatřicetiletý muž z Karviné na ulici Školská v Karviné-Ráji kopal do zde zaparkovaných vozů. Kopáním způsobil prohlubně v karoserii na pěti vozidlech různých značek. V dalším jednání mu zabránili přivolaní policisté, kteří jej umístili na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Provedenou dechovou zkouškou byla u muže zjištěna hodnota alkoholu v dechu přes dvě promile. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 14 000 korun.