> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW

vloženo: 12.01.2018           komentářů: 0

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW, KTERÁ V KINECH JEŠTĚ NEBYLA!
neděle 28. 1. 2018 • 17:30 hodin • kino Centrum Karviná
Milí příznivci netradičních filmových zážitků,
kino Centrum Karviná si Vás dovoluje v neděli 28. ledna 2018 v 17:30 hodin pozvat na jedinečný filmový zážitek v podobě záznamu krasobruslařské show INTIMISSIMI ON ICE: LEGENDA KRÁSY, který je plným právem označován za jeden z audiovizuálních vrcholů letošní zimy v českých kinech. Při této speciální projekci, pro kterou se v aktuální nabídce českých kin jen obtížně hledá adekvátní paralela, Vás na dvě hodiny, pěkně v pohodlí Vašeho kina, přeneseme přímo do romantického prostředí nádherného antického amfiteátru Arena di Verona, kde se loni na začátku října odehrál již čtvrtý ročník této jedinečné podívané. A těšit se můžete jak na strhující výkony krasobruslařských hvězd jako je Jevgenij Pluščenko, Stéphane Lambiel nebo Shizuka Arakawa, tak také na překrásnou hudbu v rozpětí od ikonických skladeb pop music po nejznámější operní árie s vrcholem v podobě písně Nessum Dorma v podání speciálního hosta a největší hudební hvězdy večera - legendárního tenoristy Andrea Bocelliho. Na skutečně nevídanou podívanou a nádhernou oslavu ženskosti pak celou show povyšují opulentní laserové a ohňové efekty, kouzelná choreografie inspirovaná antickou mytologií i nádherné kostýmy, které navrhovala superstar módního businessu, italská módní blogerka Chiara Ferragni. Přijměte naše pozvání a přijďte si do kina Centrum Karviná užít show, která tu ještě nebyla!


Vstupenky v předprodeji pořídíte za 150 Kč v pokladnách MěDK a kina Centrum Karviná nebo na našem webu kinokarvina.czww..cz. Vstupné v den konání projekce: 180 Kč.

Informuje ředitelka MěDK Karviná Mgr. Olga Humplíková a Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin.

autor: www.kinokarvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.

20.08.2018

Lest „vnuk“ tentokráte nevyšla
Známou lstí se neznámý pachatel pokusil z poškozené vylákat částku 150 tisíc korun. Během sobotního dopoledne pachatel telefonicky kontaktoval šestasedmdesátiletou ženu z Karviné na její pevnou linku a vydával se za jejího vnuka. Uváděl, že je u advokáta, se kterým řeší koupi nemovitosti a potřebuje půjčit výše zmiňovanou částku. Dodal, že si pro peníze pošle svého kamaráda, jelikož se on sám pro ně nemůže dostavit. Seniorka však obratem kontaktovala svou dceru a k předání financí tak nedošlo.

16.08.2018

Kopal do zaparkovaných aut
Muž v podnapilém stavu poškodil několik vozidel. K incidentu došlo v úterý po osmé hodině večer. Třiatřicetiletý muž z Karviné na ulici Školská v Karviné-Ráji kopal do zde zaparkovaných vozů. Kopáním způsobil prohlubně v karoserii na pěti vozidlech různých značek. V dalším jednání mu zabránili přivolaní policisté, kteří jej umístili na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Provedenou dechovou zkouškou byla u muže zjištěna hodnota alkoholu v dechu přes dvě promile. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 14 000 korun.