> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW

vloženo: 12.01.2018           komentářů: 0

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW, KTERÁ V KINECH JEŠTĚ NEBYLA!
neděle 28. 1. 2018 • 17:30 hodin • kino Centrum Karviná
Milí příznivci netradičních filmových zážitků,
kino Centrum Karviná si Vás dovoluje v neděli 28. ledna 2018 v 17:30 hodin pozvat na jedinečný filmový zážitek v podobě záznamu krasobruslařské show INTIMISSIMI ON ICE: LEGENDA KRÁSY, který je plným právem označován za jeden z audiovizuálních vrcholů letošní zimy v českých kinech. Při této speciální projekci, pro kterou se v aktuální nabídce českých kin jen obtížně hledá adekvátní paralela, Vás na dvě hodiny, pěkně v pohodlí Vašeho kina, přeneseme přímo do romantického prostředí nádherného antického amfiteátru Arena di Verona, kde se loni na začátku října odehrál již čtvrtý ročník této jedinečné podívané. A těšit se můžete jak na strhující výkony krasobruslařských hvězd jako je Jevgenij Pluščenko, Stéphane Lambiel nebo Shizuka Arakawa, tak také na překrásnou hudbu v rozpětí od ikonických skladeb pop music po nejznámější operní árie s vrcholem v podobě písně Nessum Dorma v podání speciálního hosta a největší hudební hvězdy večera - legendárního tenoristy Andrea Bocelliho. Na skutečně nevídanou podívanou a nádhernou oslavu ženskosti pak celou show povyšují opulentní laserové a ohňové efekty, kouzelná choreografie inspirovaná antickou mytologií i nádherné kostýmy, které navrhovala superstar módního businessu, italská módní blogerka Chiara Ferragni. Přijměte naše pozvání a přijďte si do kina Centrum Karviná užít show, která tu ještě nebyla!


Vstupenky v předprodeji pořídíte za 150 Kč v pokladnách MěDK a kina Centrum Karviná nebo na našem webu kinokarvina.czww..cz. Vstupné v den konání projekce: 180 Kč.

Informuje ředitelka MěDK Karviná Mgr. Olga Humplíková a Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin.

autor: www.kinokarvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.