> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW

vloženo: 12.01.2018           komentářů: 0

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW, KTERÁ V KINECH JEŠTĚ NEBYLA!
neděle 28. 1. 2018 • 17:30 hodin • kino Centrum Karviná
Milí příznivci netradičních filmových zážitků,
kino Centrum Karviná si Vás dovoluje v neděli 28. ledna 2018 v 17:30 hodin pozvat na jedinečný filmový zážitek v podobě záznamu krasobruslařské show INTIMISSIMI ON ICE: LEGENDA KRÁSY, který je plným právem označován za jeden z audiovizuálních vrcholů letošní zimy v českých kinech. Při této speciální projekci, pro kterou se v aktuální nabídce českých kin jen obtížně hledá adekvátní paralela, Vás na dvě hodiny, pěkně v pohodlí Vašeho kina, přeneseme přímo do romantického prostředí nádherného antického amfiteátru Arena di Verona, kde se loni na začátku října odehrál již čtvrtý ročník této jedinečné podívané. A těšit se můžete jak na strhující výkony krasobruslařských hvězd jako je Jevgenij Pluščenko, Stéphane Lambiel nebo Shizuka Arakawa, tak také na překrásnou hudbu v rozpětí od ikonických skladeb pop music po nejznámější operní árie s vrcholem v podobě písně Nessum Dorma v podání speciálního hosta a největší hudební hvězdy večera - legendárního tenoristy Andrea Bocelliho. Na skutečně nevídanou podívanou a nádhernou oslavu ženskosti pak celou show povyšují opulentní laserové a ohňové efekty, kouzelná choreografie inspirovaná antickou mytologií i nádherné kostýmy, které navrhovala superstar módního businessu, italská módní blogerka Chiara Ferragni. Přijměte naše pozvání a přijďte si do kina Centrum Karviná užít show, která tu ještě nebyla!


Vstupenky v předprodeji pořídíte za 150 Kč v pokladnách MěDK a kina Centrum Karviná nebo na našem webu kinokarvina.czww..cz. Vstupné v den konání projekce: 180 Kč.

Informuje ředitelka MěDK Karviná Mgr. Olga Humplíková a Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin.

autor: www.kinokarvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.05.2018

Kola v kurzu…
Policisté prověřují okolnosti krádeže dvou jízdních kol, ke které mělo dojít v noci ze čtvrtku na pátek. Neznámý pachatel odcizil z poschodí domu v obci Albrechtice v okrese Těrlicko jízdní kolo jištěné zámkem v hodnotě 9 000 korun. V průběhu prověřování této krádeže byla zjištěna krádež dalšího kola v domě, konkrétně ze suterénu objektu. Majitel tohoto jízdního kola si ho cenil na téměř 10 000 korun

24.05.2018

Kolize řidiče na skútru
Karvinsko - pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a narazil do auta... Ve čtvrtek 24. 5. krátce před třináctou hodinou v Bohumíně vjížděl 53letý muž na malé motorce zn. Jonway Korado na ulici Mládežnickou. Manévr nezvládl a přední části narazil do stojícího vozidla Citroën C4 Picasso. Po nárazu motorkář spadl na silnici. Polciisté u něj provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Hodnota se zastavila na 1,7 promile. Muž byl převezen na ošetření do nemocnice, a poté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

17.05.2018

Nová forma podvodu
V minulých dnech karvinští policisté zahájili úkony trestního řízení a prověřují podvodné jednání, které bylo směřováno na seniorku s úmyslem získat peníze. Paní ve věku 85 let zavolal neznámý a představil se jako její vnuk. Žádal zaslání několika desítek tisíc korun. Žena v dobré víře pomoct, zašla na poštu a peníze ihned poslala. Nechala se přesvědčit o zaslání peněz formou on-line prostřednictvím společnosti, která takové služby nabízí. Máme za to, že takové finanční úkony jsou pro seniory obtížné a zatěžující, i přesto babička udělala vše, aby „vnukovi“ pomohla.Ukázalo se, že paní uvěřila podvodníkovi a nechala se oklamat, o peníze přišla.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista. V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.