> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW

vloženo: 12.01.2018           komentářů: 0

KINO CENTRUM ZVE NA LEDOVOU SHOW, KTERÁ V KINECH JEŠTĚ NEBYLA!
neděle 28. 1. 2018 • 17:30 hodin • kino Centrum Karviná
Milí příznivci netradičních filmových zážitků,
kino Centrum Karviná si Vás dovoluje v neděli 28. ledna 2018 v 17:30 hodin pozvat na jedinečný filmový zážitek v podobě záznamu krasobruslařské show INTIMISSIMI ON ICE: LEGENDA KRÁSY, který je plným právem označován za jeden z audiovizuálních vrcholů letošní zimy v českých kinech. Při této speciální projekci, pro kterou se v aktuální nabídce českých kin jen obtížně hledá adekvátní paralela, Vás na dvě hodiny, pěkně v pohodlí Vašeho kina, přeneseme přímo do romantického prostředí nádherného antického amfiteátru Arena di Verona, kde se loni na začátku října odehrál již čtvrtý ročník této jedinečné podívané. A těšit se můžete jak na strhující výkony krasobruslařských hvězd jako je Jevgenij Pluščenko, Stéphane Lambiel nebo Shizuka Arakawa, tak také na překrásnou hudbu v rozpětí od ikonických skladeb pop music po nejznámější operní árie s vrcholem v podobě písně Nessum Dorma v podání speciálního hosta a největší hudební hvězdy večera - legendárního tenoristy Andrea Bocelliho. Na skutečně nevídanou podívanou a nádhernou oslavu ženskosti pak celou show povyšují opulentní laserové a ohňové efekty, kouzelná choreografie inspirovaná antickou mytologií i nádherné kostýmy, které navrhovala superstar módního businessu, italská módní blogerka Chiara Ferragni. Přijměte naše pozvání a přijďte si do kina Centrum Karviná užít show, která tu ještě nebyla!


Vstupenky v předprodeji pořídíte za 150 Kč v pokladnách MěDK a kina Centrum Karviná nebo na našem webu kinokarvina.czww..cz. Vstupné v den konání projekce: 180 Kč.

Informuje ředitelka MěDK Karviná Mgr. Olga Humplíková a Jakub Gajdica, vedoucí karvinských kin.

autor: www.kinokarvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.

30.09.2017

Zloděj odcizil z trezoru 450 tisíc korun
Pachatel udeřil koncem září, informovali policisté. „Pachatel vnikl do administrativní budovy, následně překonal uzamčení trezoru, který se zde nacházel, a odcizil z něj finanční hotovost přesahující částku 450 tisíc korun,“ uvedl policejní mluvčí Richard Palát.

18.02.2017

Dopravní nehoda
Včera (v pátek) krátce před 20. hodinou došlo na Karvinsku k dopravní nehodě. Muž (ročník 1994) řídil nákladní vozidlo (speciální, jednalo se o cisternu). Při jízdě po silnici č. 474 ve směru od Karviné na Havířov, poblíž Horní Suché, narazil z dosud nezjištěných příčin do pravých svodidel. Vozidlo sjelo po nárazu mimo komunikaci a převrátilo se na střechu. Při nehodě zemřel spolujezdec ve vozidle (ročník 1992), řidič utrpěl zranění a byl předán zdravotníkům.

17.02.2017

Recidivista stane znovu před soudem
Recidivista půjde znovu před soud. Komisař Služby kriminální policie a vyšetřování v Orlové zahájil trestní stíhání proti 31letému muži z Orlové. Obvinil ho ze spáchání pokračujícího přečinu krádeže, přečinu poškození cizí věci, neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání. Muži bylo prokázáno dvanáct skutků majetkové trestné činnosti. Svoji pozornost zaměřoval různě, někdy to byla jen příležitost, jindy se předem domluvil s kumpány. Jeho skutky jsou evidovány od začátku prosince 2016. Začal krádeží v bytě u svého známého, tam si vzal tablet. Později v jedné herně využil chvilkové nepřítomnosti personálu a odcizil peníze. To samé zopakoval hned na začátku ledna v jiné orlovské herně. Taktéž z neuzamčené zásuvky odcizil hotovost. Mezitím v místní restauraci odcizil odloženou pánskou bundu. Poškozený přišel o peníze, doklady a platební karty.

09.01.2017

Tragická kolize
V pondělí 9. ledna 2017 krátce před devátou hodinou došlo na silnici I. třídy ulice Ostravská k dopravní nehodě se smrtelným zraněním Sedmašedesátiletý řidič vozidla Opel Vivaro jel ve směru od Karviné na Orlovou. V mírné pravotočivé zatáčce, z dosud nezjištěných příčin, zezadu narazil do nákladního vozidla Tatra. Obě vozidla jela v pravém jízdním pruhu, ve stejném směru. Po střetu řidič vozidla Opel Vivaro utrpěl zranění, která nebyla slučitelná se životem. Ještě na místě nehody zemřel. Jednašedesátiletý řidič nákladního vozidla zraněn nebyl. Provedené zkoušky na přítomnost alkoholu i omamných psychotropních látek a jedů byly u řidiče náklaďáku negativní. Po dobu vyšetřování byla doprava v místě nehody omezena, řízena policisty. Vyšetřování příčin a zavinní nehody se smrtelným zraněním si převzala služba kriminální policie a vyšetřování.