> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jedenáct gólů v Novém Jičíně

vloženo: 08.02.2018           komentářů: 0

Po vysokém vítězství nad Bohumínem byl Slovan stále při chuti a doslova si vychutnal Béčko Nového Jičína. Ne venkovním kluzišti si hravě se soupeřem poradil 8:3. Nejgólovější byla tentokrát druhá třetina.
27.1.2018
HC Nový Jičín B - HC Orlová 3:8 (0:2,2:4,1:2)
Branky a nahrávky: 28. Tvrdý, 36. Hermann (Ertel), 53. Juříček (David, Ertel) - 3. Grepl (Zientek, Zakuťanský), 15. Matějíček (Zakuťanský, Grepl), 26. Petrák (Kytka), 27. Grepl (Zientek, Zakuťanský), 30. Petrák (Deutsch), 38. Juhasz (Petrák, Pavlas), 44. Zakuťanský (Matějíček, Zientek), 55. Hanusek (Grepl) . Vyloučení: 4:6 . Využití: 0:0 . Diváci: 240 .
Nový Jičín B: Sonnek, Majoroš - Pernický, Krása, Már, Kysučan, Humplík - Pecha, Ertel, Krupa, David, Juříček, Hermann, Žídek, Tvrdý, Kanovský, Lukáš
Orlová: Gleich, Urbánek - Zientek, Hegegy, Teplanský, Tomis, Štefanka, Deutsch, Zamecznik - Juhász, Rosůlek, Vaštík, Zakuťanský, Pavlát, Petrák, Grepl, Tvrdík, Ferleťják, Matějíček, Dýrr, Hanusek

Na první branku se nemuselo dlouho čekat. Mnozí diváci ještě docházeli na stadion a Orlová už vedla. 3. minuta a Vít Grepl otevíral skóre. Další gól padl v 15. minutě a střelcem byl Matějíček. Po první třetině jsme vedli 2:0, což ještě nevypovídalo o stoprocentním vítězství.

Ve druhé třetině už to bylo trochu jinak. 26. minuta a o puk za brankovou čárou se postaral Petrák. 3:0. 27. minuta – Vít Grepl – 4:0. 28. minuta – novojičínský Tvrdý – 4:1. A přestřelka pokračovala dál. 30. minuta – Petrák – 5:1, 36. minuta Hermann – 5:2 a 38. – Juhász – 6:2. Teď už to vypadalo jednoznačně. Orlová zápas ovládla ve všech ohledech a soupeři nezbylo, než uznat sílu Orlů.

Ve třetí třetině jsme se dočkali už jen tří gólů. Ve 44. minutě navýšil Zakuťanský. V 53. naopak snížil Juříček a v 55. minutě zakončil utkání Hanusek.

Do konce sezony zbývají už jen dva zápasy a přijde Play-Off. Orlová vede tabulku s 59 body. Stíhá ji Bohumín s 54 a Studénka, která má zápas k dobru s 52 body. Kdo půjde do Play-Off z prvního místa se ještě ukáže, ale nejblíže jsou tomu Orli. 3. 2. nás čeká zápas v Rožnově pod Radhoštěm a 10. 2. doma s Frýdkem-Místkem B.


autor: Jan Cibulka

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.05.2018

Kola v kurzu…
Policisté prověřují okolnosti krádeže dvou jízdních kol, ke které mělo dojít v noci ze čtvrtku na pátek. Neznámý pachatel odcizil z poschodí domu v obci Albrechtice v okrese Těrlicko jízdní kolo jištěné zámkem v hodnotě 9 000 korun. V průběhu prověřování této krádeže byla zjištěna krádež dalšího kola v domě, konkrétně ze suterénu objektu. Majitel tohoto jízdního kola si ho cenil na téměř 10 000 korun

24.05.2018

Kolize řidiče na skútru
Karvinsko - pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a narazil do auta... Ve čtvrtek 24. 5. krátce před třináctou hodinou v Bohumíně vjížděl 53letý muž na malé motorce zn. Jonway Korado na ulici Mládežnickou. Manévr nezvládl a přední části narazil do stojícího vozidla Citroën C4 Picasso. Po nárazu motorkář spadl na silnici. Polciisté u něj provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Hodnota se zastavila na 1,7 promile. Muž byl převezen na ošetření do nemocnice, a poté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

17.05.2018

Nová forma podvodu
V minulých dnech karvinští policisté zahájili úkony trestního řízení a prověřují podvodné jednání, které bylo směřováno na seniorku s úmyslem získat peníze. Paní ve věku 85 let zavolal neznámý a představil se jako její vnuk. Žádal zaslání několika desítek tisíc korun. Žena v dobré víře pomoct, zašla na poštu a peníze ihned poslala. Nechala se přesvědčit o zaslání peněz formou on-line prostřednictvím společnosti, která takové služby nabízí. Máme za to, že takové finanční úkony jsou pro seniory obtížné a zatěžující, i přesto babička udělala vše, aby „vnukovi“ pomohla.Ukázalo se, že paní uvěřila podvodníkovi a nechala se oklamat, o peníze přišla.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista. V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.