> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jedenáct gólů v Novém Jičíně

vloženo: 08.02.2018           komentářů: 0

Po vysokém vítězství nad Bohumínem byl Slovan stále při chuti a doslova si vychutnal Béčko Nového Jičína. Ne venkovním kluzišti si hravě se soupeřem poradil 8:3. Nejgólovější byla tentokrát druhá třetina.
27.1.2018
HC Nový Jičín B - HC Orlová 3:8 (0:2,2:4,1:2)
Branky a nahrávky: 28. Tvrdý, 36. Hermann (Ertel), 53. Juříček (David, Ertel) - 3. Grepl (Zientek, Zakuťanský), 15. Matějíček (Zakuťanský, Grepl), 26. Petrák (Kytka), 27. Grepl (Zientek, Zakuťanský), 30. Petrák (Deutsch), 38. Juhasz (Petrák, Pavlas), 44. Zakuťanský (Matějíček, Zientek), 55. Hanusek (Grepl) . Vyloučení: 4:6 . Využití: 0:0 . Diváci: 240 .
Nový Jičín B: Sonnek, Majoroš - Pernický, Krása, Már, Kysučan, Humplík - Pecha, Ertel, Krupa, David, Juříček, Hermann, Žídek, Tvrdý, Kanovský, Lukáš
Orlová: Gleich, Urbánek - Zientek, Hegegy, Teplanský, Tomis, Štefanka, Deutsch, Zamecznik - Juhász, Rosůlek, Vaštík, Zakuťanský, Pavlát, Petrák, Grepl, Tvrdík, Ferleťják, Matějíček, Dýrr, Hanusek

Na první branku se nemuselo dlouho čekat. Mnozí diváci ještě docházeli na stadion a Orlová už vedla. 3. minuta a Vít Grepl otevíral skóre. Další gól padl v 15. minutě a střelcem byl Matějíček. Po první třetině jsme vedli 2:0, což ještě nevypovídalo o stoprocentním vítězství.

Ve druhé třetině už to bylo trochu jinak. 26. minuta a o puk za brankovou čárou se postaral Petrák. 3:0. 27. minuta – Vít Grepl – 4:0. 28. minuta – novojičínský Tvrdý – 4:1. A přestřelka pokračovala dál. 30. minuta – Petrák – 5:1, 36. minuta Hermann – 5:2 a 38. – Juhász – 6:2. Teď už to vypadalo jednoznačně. Orlová zápas ovládla ve všech ohledech a soupeři nezbylo, než uznat sílu Orlů.

Ve třetí třetině jsme se dočkali už jen tří gólů. Ve 44. minutě navýšil Zakuťanský. V 53. naopak snížil Juříček a v 55. minutě zakončil utkání Hanusek.

Do konce sezony zbývají už jen dva zápasy a přijde Play-Off. Orlová vede tabulku s 59 body. Stíhá ji Bohumín s 54 a Studénka, která má zápas k dobru s 52 body. Kdo půjde do Play-Off z prvního místa se ještě ukáže, ale nejblíže jsou tomu Orli. 3. 2. nás čeká zápas v Rožnově pod Radhoštěm a 10. 2. doma s Frýdkem-Místkem B.


autor: Jan Cibulka

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.