> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HCB Karviná - HBC Ronal Jičín

vloženo: 11.04.2018           komentářů: 0

Dlouho očekávané vyvrcholení sezóny je tu. Tentokrát se nám podařilo před jeho startem vybojovat výhodné druhé místo a našim soupeřem tak bude sedmý Jičín.

Víme, že Jičín není snadným soupeřem. Ale v letošní sezóně s ním máme stoprocentní bilanci, v tabulce extraligy jsme měli na našeho soupeře náskok deseti bodů a tak samozřejmě nebereme nic jiného než postup!

"Už není žádný čas na to pilovat nějaké dovednosti hráčů. Celý tento týden věnujeme přípravě na soupeře a stanovování taktiky. Nedávno jsme hráli v Jičíně a také v lednu na turnaji v Povážské Bystrici jsme spolu hráli a tak se týmy znají hodně dobře. Jsou k dispozici videa ze zápasů. Ale i tak je třeba vždy něco zkusit vymyslet, překvapit soupeře" sdělil před startem play off trenér týmu pan marek Michalisko.

Bilance utkání s Jičínem v letošní sezóně:

8.KOLO, NEDĚLE 12.11.2017

HCB Karviná - HBC Jičín 30:23 (11:11)

19.KOLO, SOBOTA 10.3.2018

HBC Jičín - HCB Karviná 24:28 (10:12)

Turnaj v Povážské Bystrici: SOBOTA 13.1.2018

HBC Jičín - HCB Karviná 23:28 (10:11)

Nejlepší střelci Jičína ve všech zápasech: Král 13/5, Šulc 11/3, Krahulec 6.

Nejlepší střelci Karviné ve všech zápasech: Monczka 18/6, Zbránek 13, Brůna 9/3, Mlotek S. 11

Přijďte všichni naše hráče podpořit v boji o postup do semifinále, do boje o medaile! Už by Karviné určitě slušela.

JSME BANÍK

autor: HCB Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.05.2018

Kola v kurzu…
Policisté prověřují okolnosti krádeže dvou jízdních kol, ke které mělo dojít v noci ze čtvrtku na pátek. Neznámý pachatel odcizil z poschodí domu v obci Albrechtice v okrese Těrlicko jízdní kolo jištěné zámkem v hodnotě 9 000 korun. V průběhu prověřování této krádeže byla zjištěna krádež dalšího kola v domě, konkrétně ze suterénu objektu. Majitel tohoto jízdního kola si ho cenil na téměř 10 000 korun

24.05.2018

Kolize řidiče na skútru
Karvinsko - pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a narazil do auta... Ve čtvrtek 24. 5. krátce před třináctou hodinou v Bohumíně vjížděl 53letý muž na malé motorce zn. Jonway Korado na ulici Mládežnickou. Manévr nezvládl a přední části narazil do stojícího vozidla Citroën C4 Picasso. Po nárazu motorkář spadl na silnici. Polciisté u něj provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Hodnota se zastavila na 1,7 promile. Muž byl převezen na ošetření do nemocnice, a poté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

17.05.2018

Nová forma podvodu
V minulých dnech karvinští policisté zahájili úkony trestního řízení a prověřují podvodné jednání, které bylo směřováno na seniorku s úmyslem získat peníze. Paní ve věku 85 let zavolal neznámý a představil se jako její vnuk. Žádal zaslání několika desítek tisíc korun. Žena v dobré víře pomoct, zašla na poštu a peníze ihned poslala. Nechala se přesvědčit o zaslání peněz formou on-line prostřednictvím společnosti, která takové služby nabízí. Máme za to, že takové finanční úkony jsou pro seniory obtížné a zatěžující, i přesto babička udělala vše, aby „vnukovi“ pomohla.Ukázalo se, že paní uvěřila podvodníkovi a nechala se oklamat, o peníze přišla.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista. V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.