> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HCB Karviná - HBC Ronal Jičín

vloženo: 11.04.2018           komentářů: 0

Dlouho očekávané vyvrcholení sezóny je tu. Tentokrát se nám podařilo před jeho startem vybojovat výhodné druhé místo a našim soupeřem tak bude sedmý Jičín.

Víme, že Jičín není snadným soupeřem. Ale v letošní sezóně s ním máme stoprocentní bilanci, v tabulce extraligy jsme měli na našeho soupeře náskok deseti bodů a tak samozřejmě nebereme nic jiného než postup!

"Už není žádný čas na to pilovat nějaké dovednosti hráčů. Celý tento týden věnujeme přípravě na soupeře a stanovování taktiky. Nedávno jsme hráli v Jičíně a také v lednu na turnaji v Povážské Bystrici jsme spolu hráli a tak se týmy znají hodně dobře. Jsou k dispozici videa ze zápasů. Ale i tak je třeba vždy něco zkusit vymyslet, překvapit soupeře" sdělil před startem play off trenér týmu pan marek Michalisko.

Bilance utkání s Jičínem v letošní sezóně:

8.KOLO, NEDĚLE 12.11.2017

HCB Karviná - HBC Jičín 30:23 (11:11)

19.KOLO, SOBOTA 10.3.2018

HBC Jičín - HCB Karviná 24:28 (10:12)

Turnaj v Povážské Bystrici: SOBOTA 13.1.2018

HBC Jičín - HCB Karviná 23:28 (10:11)

Nejlepší střelci Jičína ve všech zápasech: Král 13/5, Šulc 11/3, Krahulec 6.

Nejlepší střelci Karviné ve všech zápasech: Monczka 18/6, Zbránek 13, Brůna 9/3, Mlotek S. 11

Přijďte všichni naše hráče podpořit v boji o postup do semifinále, do boje o medaile! Už by Karviné určitě slušela.

JSME BANÍK

autor: HCB Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..