> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

HCB Karviná - HBC Ronal Jičín

vloženo: 11.04.2018           komentářů: 0

Dlouho očekávané vyvrcholení sezóny je tu. Tentokrát se nám podařilo před jeho startem vybojovat výhodné druhé místo a našim soupeřem tak bude sedmý Jičín.

Víme, že Jičín není snadným soupeřem. Ale v letošní sezóně s ním máme stoprocentní bilanci, v tabulce extraligy jsme měli na našeho soupeře náskok deseti bodů a tak samozřejmě nebereme nic jiného než postup!

"Už není žádný čas na to pilovat nějaké dovednosti hráčů. Celý tento týden věnujeme přípravě na soupeře a stanovování taktiky. Nedávno jsme hráli v Jičíně a také v lednu na turnaji v Povážské Bystrici jsme spolu hráli a tak se týmy znají hodně dobře. Jsou k dispozici videa ze zápasů. Ale i tak je třeba vždy něco zkusit vymyslet, překvapit soupeře" sdělil před startem play off trenér týmu pan marek Michalisko.

Bilance utkání s Jičínem v letošní sezóně:

8.KOLO, NEDĚLE 12.11.2017

HCB Karviná - HBC Jičín 30:23 (11:11)

19.KOLO, SOBOTA 10.3.2018

HBC Jičín - HCB Karviná 24:28 (10:12)

Turnaj v Povážské Bystrici: SOBOTA 13.1.2018

HBC Jičín - HCB Karviná 23:28 (10:11)

Nejlepší střelci Jičína ve všech zápasech: Král 13/5, Šulc 11/3, Krahulec 6.

Nejlepší střelci Karviné ve všech zápasech: Monczka 18/6, Zbránek 13, Brůna 9/3, Mlotek S. 11

Přijďte všichni naše hráče podpořit v boji o postup do semifinále, do boje o medaile! Už by Karviné určitě slušela.

JSME BANÍK

autor: HCB Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.