> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jsme ve finále!!!

vloženo: 06.05.2018           komentářů: 0

Jsme ve finále!!! Děkujeme za podporu!

Co se zdálo před sezónou naprosto nemožné, se stalo skutečností! Dostali jsme se až do finále a a máme tak možnost poprat se o titul!

PO sem, sobota 5.5.2018
LOV
33:38(16:19)
KAR
Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/3
Vyloučení: 6 (ČK Landa) – 6 (přímá ČK Zbránek).
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Sled branek: 3:3, 7:10, 12:15, 17:22, 22:28, 23:32, 29:35, 33:38
Diváků: 472

HK FCC Město Lovosice: Adamík Artur, Hrdlička Jan, Franc Václav 1, Landa Jan 3, Sýkora Miloslav 2, Stach Patrik 2/1, Bouček Jiří 3, Jelínek Roman 3/1, Bičiště David 1, Klimt Václav 9, Konárik Michael 3, Semerád Jiří, Karlovec David 1, Hrdlička Lukáš, Malý Lukáš 5.

HCB Karviná: Marjanović Nemanja, Mokroš Petr, Brůna Michal, Monczka Marek 7/3, Piatek Tymoteusz 1, Plaček Jan, Drzyzga Marek 2, Wozniak Adam, Mlotek Slavomír 3, Užek Jan 4, Solák Dominik, Mlotek Tomáš 1, Nantl Matěj, Zbránek Jan 11, Nedoma Miroslav 8, Užek Jiří 1.
Ohlasy trenérů

Milan Berka, trenér HK FCC Město Lovosice: „Velká gratulace týmu Karviné. Dnes hrála Karviná ze všech zápasů úplně nejlíp. Minimálně chybovala a i my jsme měli větší šanci zvítězit ve dvou předcházejících zápasech. Soupeř dnes podal velmi dobrý výkon, my jsme byli pasivní v obraně a v útoku má Karviná tři hráče s výbornými rozhodovacími schopnostmi. Ti dneska nechybovali a vždy dostali soupeře do šance. Bohužel jsme Karvinou pustili do tříbrankového náskoku a ten už se nám nepodařilo vymazat. Měli jsme problémy vzadu, kde jsme dostali 38 branek. Na takový počet se nedá vyhrát nikdy. Uznávám kvalitu soupeře a zaslouženě postoupil.“
Miloslav Sýkora, křídlo HK FCC Město Lovosice: „Karviná nás porazila vydařenou hrou sedm na šest. Mají tyto kombinace výborně sehrané, dva kvalitní pivoty a dnes se nám nepodařilo tyto situace bránit. Do toho se přidala nervozita, že musíme dnešní utkání vyhrát, když hrajeme doma a že by pro nás jinak série skončila. Nikdo nechtěl hrát o třetí místo, ale teď o něj musíme zabojovat.“ Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Za prvé jsme hrozně šťastní, že se nám to podařilo. Věděli jsme, že to utkání bude těžké. Porazit Lovosice 3:0 se nám zdálo na začátku série až nemožné. Mají zkušený kádr, v play-off jsou několik let po sobě. Platila na ně naše hra bez brankáře sedm na šest, s tím měli problémy. Tuhle taktiku jsme praktikovali dnes již od začátku zápasu a nechtěli jsme Lovosice pustit do nějakého laufu. Dařilo se nám udržovat si náskok a věděli jsme, že když budeme držet vedení, že bude soupeř nervózní, protože musel, zatímco my jsme měli ještě další tři zápasy k dobru. Jsme šťastní. I dnes rozhodla naše hra sedm na šest plus dobrá obrana.“
Nemanja Marjanović, brankář HCB Karviná: „Pro nás bylo nejdůležitější přesvědčit kluky, že mohou nad Lovosicemi vyhrát. Že se dají ubránit jejich hráči jako je Bouček, Motl, že se dá dát Adamíkovi branka. Dnes to konečně pochopili, že se dají překonat. Vše fungovalo. Psychicky jsme určitě lépe zvládli zápas, což se nám proti Lovosicím dříve nedařilo.“

autor: HCB Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.