> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Jsme ve finále!!!

vloženo: 06.05.2018           komentářů: 0

Jsme ve finále!!! Děkujeme za podporu!

Co se zdálo před sezónou naprosto nemožné, se stalo skutečností! Dostali jsme se až do finále a a máme tak možnost poprat se o titul!

PO sem, sobota 5.5.2018
LOV
33:38(16:19)
KAR
Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/3
Vyloučení: 6 (ČK Landa) – 6 (přímá ČK Zbránek).
Rozhodčí: Horáček, Novotný
Sled branek: 3:3, 7:10, 12:15, 17:22, 22:28, 23:32, 29:35, 33:38
Diváků: 472

HK FCC Město Lovosice: Adamík Artur, Hrdlička Jan, Franc Václav 1, Landa Jan 3, Sýkora Miloslav 2, Stach Patrik 2/1, Bouček Jiří 3, Jelínek Roman 3/1, Bičiště David 1, Klimt Václav 9, Konárik Michael 3, Semerád Jiří, Karlovec David 1, Hrdlička Lukáš, Malý Lukáš 5.

HCB Karviná: Marjanović Nemanja, Mokroš Petr, Brůna Michal, Monczka Marek 7/3, Piatek Tymoteusz 1, Plaček Jan, Drzyzga Marek 2, Wozniak Adam, Mlotek Slavomír 3, Užek Jan 4, Solák Dominik, Mlotek Tomáš 1, Nantl Matěj, Zbránek Jan 11, Nedoma Miroslav 8, Užek Jiří 1.
Ohlasy trenérů

Milan Berka, trenér HK FCC Město Lovosice: „Velká gratulace týmu Karviné. Dnes hrála Karviná ze všech zápasů úplně nejlíp. Minimálně chybovala a i my jsme měli větší šanci zvítězit ve dvou předcházejících zápasech. Soupeř dnes podal velmi dobrý výkon, my jsme byli pasivní v obraně a v útoku má Karviná tři hráče s výbornými rozhodovacími schopnostmi. Ti dneska nechybovali a vždy dostali soupeře do šance. Bohužel jsme Karvinou pustili do tříbrankového náskoku a ten už se nám nepodařilo vymazat. Měli jsme problémy vzadu, kde jsme dostali 38 branek. Na takový počet se nedá vyhrát nikdy. Uznávám kvalitu soupeře a zaslouženě postoupil.“
Miloslav Sýkora, křídlo HK FCC Město Lovosice: „Karviná nás porazila vydařenou hrou sedm na šest. Mají tyto kombinace výborně sehrané, dva kvalitní pivoty a dnes se nám nepodařilo tyto situace bránit. Do toho se přidala nervozita, že musíme dnešní utkání vyhrát, když hrajeme doma a že by pro nás jinak série skončila. Nikdo nechtěl hrát o třetí místo, ale teď o něj musíme zabojovat.“ Marek Michalisko, trenér HCB Karviná: „Za prvé jsme hrozně šťastní, že se nám to podařilo. Věděli jsme, že to utkání bude těžké. Porazit Lovosice 3:0 se nám zdálo na začátku série až nemožné. Mají zkušený kádr, v play-off jsou několik let po sobě. Platila na ně naše hra bez brankáře sedm na šest, s tím měli problémy. Tuhle taktiku jsme praktikovali dnes již od začátku zápasu a nechtěli jsme Lovosice pustit do nějakého laufu. Dařilo se nám udržovat si náskok a věděli jsme, že když budeme držet vedení, že bude soupeř nervózní, protože musel, zatímco my jsme měli ještě další tři zápasy k dobru. Jsme šťastní. I dnes rozhodla naše hra sedm na šest plus dobrá obrana.“
Nemanja Marjanović, brankář HCB Karviná: „Pro nás bylo nejdůležitější přesvědčit kluky, že mohou nad Lovosicemi vyhrát. Že se dají ubránit jejich hráči jako je Bouček, Motl, že se dá dát Adamíkovi branka. Dnes to konečně pochopili, že se dají překonat. Vše fungovalo. Psychicky jsme určitě lépe zvládli zápas, což se nám proti Lovosicím dříve nedařilo.“

autor: HCB Karviná

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.05.2018

Kola v kurzu…
Policisté prověřují okolnosti krádeže dvou jízdních kol, ke které mělo dojít v noci ze čtvrtku na pátek. Neznámý pachatel odcizil z poschodí domu v obci Albrechtice v okrese Těrlicko jízdní kolo jištěné zámkem v hodnotě 9 000 korun. V průběhu prověřování této krádeže byla zjištěna krádež dalšího kola v domě, konkrétně ze suterénu objektu. Majitel tohoto jízdního kola si ho cenil na téměř 10 000 korun

24.05.2018

Kolize řidiče na skútru
Karvinsko - pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a narazil do auta... Ve čtvrtek 24. 5. krátce před třináctou hodinou v Bohumíně vjížděl 53letý muž na malé motorce zn. Jonway Korado na ulici Mládežnickou. Manévr nezvládl a přední části narazil do stojícího vozidla Citroën C4 Picasso. Po nárazu motorkář spadl na silnici. Polciisté u něj provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Hodnota se zastavila na 1,7 promile. Muž byl převezen na ošetření do nemocnice, a poté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

17.05.2018

Nová forma podvodu
V minulých dnech karvinští policisté zahájili úkony trestního řízení a prověřují podvodné jednání, které bylo směřováno na seniorku s úmyslem získat peníze. Paní ve věku 85 let zavolal neznámý a představil se jako její vnuk. Žádal zaslání několika desítek tisíc korun. Žena v dobré víře pomoct, zašla na poštu a peníze ihned poslala. Nechala se přesvědčit o zaslání peněz formou on-line prostřednictvím společnosti, která takové služby nabízí. Máme za to, že takové finanční úkony jsou pro seniory obtížné a zatěžující, i přesto babička udělala vše, aby „vnukovi“ pomohla.Ukázalo se, že paní uvěřila podvodníkovi a nechala se oklamat, o peníze přišla.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista. V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.