> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

RETRO DNY 750 let Karviné

vloženo: 26.05.2018           komentářů: 0

RETRO DNY 750 let Karviné - kdo si hrál, v sedmdesátých nezlobil

MÍSTO:
třída Těreškovové v Karviné-Mizerově, okolí kina Centrum

PROGRAM:

17.45 ABBA - revival koncert

SPARTAKIÁDA
- a další dobová taneční vystoupení

PLÁCKOVÝ FOTBÁLEK
- veřejný turnaj 5členných týmů, registrace od 15.00 do 16.00

POULIČNÍ HRY
- fotbalové soutěže s MFK Karviná, děti a dospělí mohou hrát o
poukázky bony

RETRO AUTOBUS
- v pojízdné prodejně vyměníte bony za sladkosti

S VKLADNÍ KNÍŽKOU
- pivo za 10 Kč a pátek v rohlíku za 5 Kč, tombola a retro hry o
hračky, slevy a benefity

RETRO OBCHŮDKY
- bufet, kadeřnictví, fotograf, textil, pivo-limo

PODROBNOSTI:

Vstup na retro dny je zdarma. Pokud ale do retro barevných popelnic v místě konání akce vytřídíte kus plastu a kus papíru, popřípadě přinesete kupón Rodina RESIDOMO, čeká na vás překvapení v podobě nabité vkladní knížky. Ta bude připravena na pro prvních 500 příchozích návštěvníků třídících odpady nebo s kupónem RESIDOMO. S vkladní knížkou si na akci koupíte pivo za 10 korun a párek v rohlíku za 5 korun. Vkladní knížka bude plná dalších retro výhod. Za symbolickou cenu na místě pořídíte dobové oblečení ve stánku Textil, necháte si udělat retro účes v Kadeřnictví a nakonec se vydáte k Fotografovi, abyste se zdarma na památku vyfotili v retro stylu.

autor: www.karvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.

20.08.2018

Lest „vnuk“ tentokráte nevyšla
Známou lstí se neznámý pachatel pokusil z poškozené vylákat částku 150 tisíc korun. Během sobotního dopoledne pachatel telefonicky kontaktoval šestasedmdesátiletou ženu z Karviné na její pevnou linku a vydával se za jejího vnuka. Uváděl, že je u advokáta, se kterým řeší koupi nemovitosti a potřebuje půjčit výše zmiňovanou částku. Dodal, že si pro peníze pošle svého kamaráda, jelikož se on sám pro ně nemůže dostavit. Seniorka však obratem kontaktovala svou dceru a k předání financí tak nedošlo.

16.08.2018

Kopal do zaparkovaných aut
Muž v podnapilém stavu poškodil několik vozidel. K incidentu došlo v úterý po osmé hodině večer. Třiatřicetiletý muž z Karviné na ulici Školská v Karviné-Ráji kopal do zde zaparkovaných vozů. Kopáním způsobil prohlubně v karoserii na pěti vozidlech různých značek. V dalším jednání mu zabránili přivolaní policisté, kteří jej umístili na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění. Provedenou dechovou zkouškou byla u muže zjištěna hodnota alkoholu v dechu přes dvě promile. Způsobená škoda byla předběžně vyčíslena na 14 000 korun.