> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

RETRO DNY 750 let Karviné

vloženo: 26.05.2018           komentářů: 0

RETRO DNY 750 let Karviné - kdo si hrál, v sedmdesátých nezlobil

MÍSTO:
třída Těreškovové v Karviné-Mizerově, okolí kina Centrum

PROGRAM:

17.45 ABBA - revival koncert

SPARTAKIÁDA
- a další dobová taneční vystoupení

PLÁCKOVÝ FOTBÁLEK
- veřejný turnaj 5členných týmů, registrace od 15.00 do 16.00

POULIČNÍ HRY
- fotbalové soutěže s MFK Karviná, děti a dospělí mohou hrát o
poukázky bony

RETRO AUTOBUS
- v pojízdné prodejně vyměníte bony za sladkosti

S VKLADNÍ KNÍŽKOU
- pivo za 10 Kč a pátek v rohlíku za 5 Kč, tombola a retro hry o
hračky, slevy a benefity

RETRO OBCHŮDKY
- bufet, kadeřnictví, fotograf, textil, pivo-limo

PODROBNOSTI:

Vstup na retro dny je zdarma. Pokud ale do retro barevných popelnic v místě konání akce vytřídíte kus plastu a kus papíru, popřípadě přinesete kupón Rodina RESIDOMO, čeká na vás překvapení v podobě nabité vkladní knížky. Ta bude připravena na pro prvních 500 příchozích návštěvníků třídících odpady nebo s kupónem RESIDOMO. S vkladní knížkou si na akci koupíte pivo za 10 korun a párek v rohlíku za 5 korun. Vkladní knížka bude plná dalších retro výhod. Za symbolickou cenu na místě pořídíte dobové oblečení ve stánku Textil, necháte si udělat retro účes v Kadeřnictví a nakonec se vydáte k Fotografovi, abyste se zdarma na památku vyfotili v retro stylu.

autor: www.karvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.05.2018

Kola v kurzu…
Policisté prověřují okolnosti krádeže dvou jízdních kol, ke které mělo dojít v noci ze čtvrtku na pátek. Neznámý pachatel odcizil z poschodí domu v obci Albrechtice v okrese Těrlicko jízdní kolo jištěné zámkem v hodnotě 9 000 korun. V průběhu prověřování této krádeže byla zjištěna krádež dalšího kola v domě, konkrétně ze suterénu objektu. Majitel tohoto jízdního kola si ho cenil na téměř 10 000 korun

24.05.2018

Kolize řidiče na skútru
Karvinsko - pod vlivem alkoholu nezvládl řízení a narazil do auta... Ve čtvrtek 24. 5. krátce před třináctou hodinou v Bohumíně vjížděl 53letý muž na malé motorce zn. Jonway Korado na ulici Mládežnickou. Manévr nezvládl a přední části narazil do stojícího vozidla Citroën C4 Picasso. Po nárazu motorkář spadl na silnici. Polciisté u něj provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní. Hodnota se zastavila na 1,7 promile. Muž byl převezen na ošetření do nemocnice, a poté na protialkoholní záchytnou stanici k vystřízlivění.

17.05.2018

Nová forma podvodu
V minulých dnech karvinští policisté zahájili úkony trestního řízení a prověřují podvodné jednání, které bylo směřováno na seniorku s úmyslem získat peníze. Paní ve věku 85 let zavolal neznámý a představil se jako její vnuk. Žádal zaslání několika desítek tisíc korun. Žena v dobré víře pomoct, zašla na poštu a peníze ihned poslala. Nechala se přesvědčit o zaslání peněz formou on-line prostřednictvím společnosti, která takové služby nabízí. Máme za to, že takové finanční úkony jsou pro seniory obtížné a zatěžující, i přesto babička udělala vše, aby „vnukovi“ pomohla.Ukázalo se, že paní uvěřila podvodníkovi a nechala se oklamat, o peníze přišla.

13.05.2018

Podezřelý říká, že si toho moc nepamatuj
Nejdřív na balkón, pak do okna bytu a nato výskok ven, kde už čekal policista. V neděli 13.5. krátce po osmé hodině ráno, po oznámení na tísňovou linku, policisté zadrželi 29letého cizince žijícího v ČR pod oknem přízemního bytu v Českém Těšíně, na ulici U Mlékárny. Opilý muž vylezl na balkón jednoho přízemního bytu, kde začal kopat do dveří. Do bytu se mu nepodařilo dostat, dveře nepovolily. Nato z balkónu přelezl do vedlejšího otevřeného okna jiného bytu. A po vyrušení majitelem, z okna bytu vyskočil ven.Na místě už byli policisté, kteří ho zadrželi.

08.11.2017

Taxikář přišel o mobil
Policisté z obvodního oddělení Orlová prověřují případ krádeže, ke které došlo během noční jízdy ve vozidle taxislužby. Dosud neznámý pachatel měl během dnešní jízdy z Karviné do Orlové odcizit v době od 04:30 do 06:30 hodin mobilní telefon, který byl uložen v přihrádce mezi předními sedadly. Poškozené organizaci tak vznikla škoda tři tisíce korun.