> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

RETRO DNY 750 let Karviné

vloženo: 26.05.2018           komentářů: 0

RETRO DNY 750 let Karviné - kdo si hrál, v sedmdesátých nezlobil

MÍSTO:
třída Těreškovové v Karviné-Mizerově, okolí kina Centrum

PROGRAM:

17.45 ABBA - revival koncert

SPARTAKIÁDA
- a další dobová taneční vystoupení

PLÁCKOVÝ FOTBÁLEK
- veřejný turnaj 5členných týmů, registrace od 15.00 do 16.00

POULIČNÍ HRY
- fotbalové soutěže s MFK Karviná, děti a dospělí mohou hrát o
poukázky bony

RETRO AUTOBUS
- v pojízdné prodejně vyměníte bony za sladkosti

S VKLADNÍ KNÍŽKOU
- pivo za 10 Kč a pátek v rohlíku za 5 Kč, tombola a retro hry o
hračky, slevy a benefity

RETRO OBCHŮDKY
- bufet, kadeřnictví, fotograf, textil, pivo-limo

PODROBNOSTI:

Vstup na retro dny je zdarma. Pokud ale do retro barevných popelnic v místě konání akce vytřídíte kus plastu a kus papíru, popřípadě přinesete kupón Rodina RESIDOMO, čeká na vás překvapení v podobě nabité vkladní knížky. Ta bude připravena na pro prvních 500 příchozích návštěvníků třídících odpady nebo s kupónem RESIDOMO. S vkladní knížkou si na akci koupíte pivo za 10 korun a párek v rohlíku za 5 korun. Vkladní knížka bude plná dalších retro výhod. Za symbolickou cenu na místě pořídíte dobové oblečení ve stánku Textil, necháte si udělat retro účes v Kadeřnictví a nakonec se vydáte k Fotografovi, abyste se zdarma na památku vyfotili v retro stylu.

autor: www.karvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..

10.12.2018

Odcizil peníze na charitu
V pondělí 10. prosnce 59letý muž násilně vnikl přes víko do kasičky, která je určená pro dobrovolné darování peněz. Kasičky neziskové organizace bývají postaveny na veřejných místech, nejčastěji v supermarketech. Ta, ze které byly odcizeny peníze, stála v jednom havířovském supermarketu. Důvodně podezřelý, který byl v minulosti již 15krát soudně trestán, z kasičky zřejmě vzal hotovost v přibližné výši 150,- Kč. Poškození na kasičce zástupce organizace vyčíslil škodu ve výši 3 tisíce korun.

10.12.2018

Po deseti minutách skončili v poutech
Útočníci krátce po napadení byli zadrženi policisty speciální pořádkové jednotky. Před několika dny kolem 21. hodiny v městské části Nové Město procházel 32letý muž spojovací ulicí mezi tř. Družby a U Bažantnice. Během chůze minul dvě dívky. Najednou, nečekaně ho kopem napadl mladík, záhy se přidal ještě další mladík. Údery pěstmi muže „poslali“ k zemi. K dalším útokům se připojila jedna z dívek. Útočníci se snažili muži strhnout jeho batoh, což se jim nepovedlo, tak mu prohledali kapsy. Ani tady nic nenašli. Zraněnému muži se podařilo z místa utéci a přivolat si pomoc.

23.11.2018

Peníze chtěl získat násilně
Policejní komisař zahájil trestní stíhání proti 36letému muži, který zřejmě přepadl prodavačku a ve dvou případech nezaplatit za zboží.Důvodně podezřelý 23. listopadu na prodejní ploše v městské části Mizerov vzal láhev vína a prošel přes pokladní zónu bez zaplacení. O několik dní později na prodejní ploše hypermarketu v městské části Ráj vzal jídlo a alkohol v hodnotě zhruba 360,- Kč a ve zkušební kabince zboží konzumoval. Mezi těmito krádežemi v prodejnách se pravděpodobně dopustil jednoho přepadení. V prodejně tabákových výrobků chytil ženu pod krkem a požadoval peníze. Prodavačka začala křičet, násilník se lekl a z prodejny utekl, aniž by cokoli odcizil.

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.