> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ZÁPISY DO JAZYKOVÝCH KURZŮ

vloženo: 20.08.2018           komentářů: 0

ZÁPISY DO JAZYKOVÝCH KURZŮ - 30 a 31. 8. 2018 - ORLOVÁ

Jste na dobré adrese, pokud hodláte v nadcházejícím školním roce studovat cizí jazyk. V rámci zápisových a diagnostických dnů máte možnost:
- před zápisem do kurzu absolvovat jazykovou diagnostiku,
- s odborníky probrat svůj osobní cíl v jazykovém vzdělávání,
- dozvědět se, jak dlouho a intenzivně budete muset studovat, abyste dosáhli patřičné úrovně,
- absolvovat ukázkovou výuku angličtiny.

V rámci zápisových a diagnostických dnů do jazykových kurzů proběhnou dvě ukázkové hodiny angličtiny. Přijďte se podívat, jakým stylem vyučujeme, jaké metody používáme - jsme přesvědčeni, že naše výuka vede k tomu, aby se každý náš student rozmluvil!

Ukázková hodina 1: ANGLICKÝ JAZYK (ÚROVEŇ A2), termín: 30.8.2018 (15.00 - 15.45 hod.) - určeno pro všechny, kteří angličtinu studovali již nějakou dobu/před nějakou dobou a chtějí si své znalosti oprášit.

Ukázková hodina 2: ANGLICKÝ JAZYK (ÚROVEŇ B2), termín: 31.8.2018 (15.00 - 15.45 hod.) - určeno pro všechny, kteří hodlají v následujícím školním roce složit jazykovou zkoušku s výstupem na úrovni B2.

Místo je nutné si rezervovat telefonicky (774730056, 777193881) nebo mailem na diagnostika@clil.cz.

Co dále nabízíme?

- výuku: AJ, FJ, NJ, ŠJ, IJ, RJ, PORT a POL,
- připravuje a uděluje jazykové zkoušky (B2 - C2),
- nabízí kurzy pro děti od 6 let,
- zajišťuje veřejné kurzy i soukromou výuku,
- nabízí oborově zaměřenou výuku (lékařství, vojenství, právo atd.),
- profesionálními lektory včetně rodilých mluvčích,
- akreditaci MŠMT v rámci DVPP,
- přehlednou nabídku všech kurzů na ....clil.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.

autor: Richard Adamus‎

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..