> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

ZÁPISY DO JAZYKOVÝCH KURZŮ

vloženo: 20.08.2018           komentářů: 0

ZÁPISY DO JAZYKOVÝCH KURZŮ - 30 a 31. 8. 2018 - ORLOVÁ

Jste na dobré adrese, pokud hodláte v nadcházejícím školním roce studovat cizí jazyk. V rámci zápisových a diagnostických dnů máte možnost:
- před zápisem do kurzu absolvovat jazykovou diagnostiku,
- s odborníky probrat svůj osobní cíl v jazykovém vzdělávání,
- dozvědět se, jak dlouho a intenzivně budete muset studovat, abyste dosáhli patřičné úrovně,
- absolvovat ukázkovou výuku angličtiny.

V rámci zápisových a diagnostických dnů do jazykových kurzů proběhnou dvě ukázkové hodiny angličtiny. Přijďte se podívat, jakým stylem vyučujeme, jaké metody používáme - jsme přesvědčeni, že naše výuka vede k tomu, aby se každý náš student rozmluvil!

Ukázková hodina 1: ANGLICKÝ JAZYK (ÚROVEŇ A2), termín: 30.8.2018 (15.00 - 15.45 hod.) - určeno pro všechny, kteří angličtinu studovali již nějakou dobu/před nějakou dobou a chtějí si své znalosti oprášit.

Ukázková hodina 2: ANGLICKÝ JAZYK (ÚROVEŇ B2), termín: 31.8.2018 (15.00 - 15.45 hod.) - určeno pro všechny, kteří hodlají v následujícím školním roce složit jazykovou zkoušku s výstupem na úrovni B2.

Místo je nutné si rezervovat telefonicky (774730056, 777193881) nebo mailem na diagnostika@clil.cz.

Co dále nabízíme?

- výuku: AJ, FJ, NJ, ŠJ, IJ, RJ, PORT a POL,
- připravuje a uděluje jazykové zkoušky (B2 - C2),
- nabízí kurzy pro děti od 6 let,
- zajišťuje veřejné kurzy i soukromou výuku,
- nabízí oborově zaměřenou výuku (lékařství, vojenství, právo atd.),
- profesionálními lektory včetně rodilých mluvčích,
- akreditaci MŠMT v rámci DVPP,
- přehlednou nabídku všech kurzů na ....clil.cz.

Těšíme se na setkání s Vámi.

autor: Richard Adamus‎

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.