> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Musíme dávat více branek,...

vloženo: 02.01.2019           komentářů: 0

Musíme dávat více branek, burcuje Jan Šmíd

Rok 2018 je minulostí. Do toho nového vstupují hokejisté Orlové s nadějí, že se zvednou z posledního místa a svým fanouškům přinesou ještě mnoho krásných hokejových momentů. Doufá v to i třiadvacetiletý útočník Jan Šmíd, který patří k nejproduktivnějším hráčům týmu.
Jak jste trávil svátky? Odpočinul jste si od hokeje?

Svátky jsem trávil klasicky s rodinou. Padl i nějaký ten bramborový salát a cukroví.

Trénovali jste mezi svátky hodně?

Měli jsme pět dní volna a od čtvrtka jsme zase začali trénovat, jednou denně.

V závěru roku jste se začali zvedat, pak jste ale prohráli třikrát v řadě. Nesrazilo vás to trochu zpátky?

Ano, nebylo to nic příjemného. Ale musíme se z toho oklepat a jít dál.

V posledním zápase jste chtěli potrápit Moravské Budějovice, ovšem během pár minut bylo rozhodnuto. Překvapili vás něčím?

Dali hodně rychlé čtyři góly a pak už jen kontrolovali zápas. Všechny góly pramenily z našich chyb, takže do dalších zápasů je třeba je odstranit. Hlavně musíme střílet více branek.

Vy jste v Orlové od začátku. Kam se za tu dobu tým posunul?

Určitě jsme se posunuli správným směrem. Na začátku jsme byli nesehraní, nedokázali jsme téměř vůbec bodovat. Chceme, abychom byli pro každého soupeře nepříjemným týmem, a abychom dokázali bodovat s kýmkoliv.

Jak jste spokojen se svými výkony?

Určitě by to mohlo být lepší, hlavně co se týče proměňování šancí.

Dal jste si nějaké novoroční předsevzetí?

Ne, to ne.

Stále jste poslední. Věříte, že po Novém roce zaberete a půjdete nahoru?

Jasně, věříme v to a uděláme pro to maximum.

autor: Petr Sobol

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..