> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Musíme dávat více branek,...

vloženo: 02.01.2019           komentářů: 0

Musíme dávat více branek, burcuje Jan Šmíd

Rok 2018 je minulostí. Do toho nového vstupují hokejisté Orlové s nadějí, že se zvednou z posledního místa a svým fanouškům přinesou ještě mnoho krásných hokejových momentů. Doufá v to i třiadvacetiletý útočník Jan Šmíd, který patří k nejproduktivnějším hráčům týmu.
Jak jste trávil svátky? Odpočinul jste si od hokeje?

Svátky jsem trávil klasicky s rodinou. Padl i nějaký ten bramborový salát a cukroví.

Trénovali jste mezi svátky hodně?

Měli jsme pět dní volna a od čtvrtka jsme zase začali trénovat, jednou denně.

V závěru roku jste se začali zvedat, pak jste ale prohráli třikrát v řadě. Nesrazilo vás to trochu zpátky?

Ano, nebylo to nic příjemného. Ale musíme se z toho oklepat a jít dál.

V posledním zápase jste chtěli potrápit Moravské Budějovice, ovšem během pár minut bylo rozhodnuto. Překvapili vás něčím?

Dali hodně rychlé čtyři góly a pak už jen kontrolovali zápas. Všechny góly pramenily z našich chyb, takže do dalších zápasů je třeba je odstranit. Hlavně musíme střílet více branek.

Vy jste v Orlové od začátku. Kam se za tu dobu tým posunul?

Určitě jsme se posunuli správným směrem. Na začátku jsme byli nesehraní, nedokázali jsme téměř vůbec bodovat. Chceme, abychom byli pro každého soupeře nepříjemným týmem, a abychom dokázali bodovat s kýmkoliv.

Jak jste spokojen se svými výkony?

Určitě by to mohlo být lepší, hlavně co se týče proměňování šancí.

Dal jste si nějaké novoroční předsevzetí?

Ne, to ne.

Stále jste poslední. Věříte, že po Novém roce zaberete a půjdete nahoru?

Jasně, věříme v to a uděláme pro to maximum.

autor: Petr Sobol

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.