> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Dvoudenní turnaj umožnil

vloženo: 08.01.2019           komentářů: 0

Hráči ročníku 2008 a 2009 o vánočních svátcích nezaháleli

HC Orlová pořádal ve dnech 27. a 28. 12. 2018 na zimním stadionu v Orlové turnaj pro hráče ročníku 2008 a 2009. Zúčastnily se ho družstva z Břeclavi, Brna, Karviné, Havířova a naši borci.
Dvoudenní turnaj umožnil mladým hokejistům kromě zápolení na ledě porovnat svoje dovednosti i ve fotbale a basketbalu v tělocvičně naší partnerské ZŠ Mládí. Všichni účastníci turnaje tak měli o „zábavu“ pořádně postaráno, na nečinnost nebyl čas.

„A to byl jeden z hlavních cílů turnaje, vtáhnout všechny hráče do aktivní činnosti po celé dva dny. Pochvalná vyjádření z úst zástupců zúčastněných klubů na celou organizaci turnaje potvrzují, že se podařilo dosáhnout cíle, a hráči si užili sportovní vánoční prázdniny,“ uvedl viceprezident klubu Petr Tomis.

Poděkování za zvládnutí organizace turnaje patří všem zúčastněným trenérům našeho HC, pořadatelské a zdravotní službě, časomíře, rozhodčím a v neposlední řadě i obsluze všech „jedlíků“ při podávání obědů a večeře.

A jak si vedli naši Orlíci? Získali 19 bodů a obsadili pěkné třetí místo. Z výhry se radovalo Brno, stříbro brala Břeclav, čtvrtý skončil Havířov a poslední Karviná

autor: Kateřina Sobolová

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

26.09.2018

Autobus srazil mladíka
Autobus jel ze směru od ulice Opletalova do městské části Šumbark. Bezprostředně za křižovatkou, na ulici Okružní, na vyznačeném přechodu pro chodce srazil pravou přední části přecházejícího 16letého mladíka, který přecházel z pohledu řidiče zleva doprava. V opačeném směru před přechodem zastavilo osobní vozidlo Hyundai Getz a jeho řidič chlapci vozovku přejít umožnil.Sražený chodec byl po střetu převezen do fakultní nemocnice. Podle dostupných informací jeho zranění je zatím klasifikováno jako lehké. Zkouška na přítomnost alkoholu v dechu byla provedena u řidiče autobusu, s negativním výsledkem. Prvotním odhadem na autobusu je škoda 100 tisíc.

18.09.2018

(NE) řidička sešlápla plyn
Karvinsko - jen shodou šťastných náhod jízda neskončila tragicky.. Nárazem do plotu skončila nebezpečná a zběsilá jízda 29leté řidičky vozidla VW Caddy. Na začátku byla běžná silniční kontrola naplánovaná v Havířově na ulici Ostravská. Dnes hodinu po půlnoci policisté Speciální pořádkové jednotky krajského ředitelství Ostrava znamením chtěli zastavit ke kontrole vozidlo VW Caddy. V tu chvíli ještě neznámý řidič, na znamení začal zpomalovat, ale vzápětí zrychlil a z místa kontroly začal ujíždět.

23.08.2018

Snažili se uniknout policejní kontrole
V noci na úterý se v Karviné snažila vyhnout silniční kontrole osádka vozidla Audi. Krátce po půlnoci projíždělo po ulici Třída 17. listopadu v Karviné rychle jedoucí vozidlo Audi ve směru z Karviné na Český Těšín. Hlídkou policistů SPJ byl řidič vozidla vyzván k zastavení, ovšem na tuto výzvu nereagoval a začal hlídce na výjezdu z Karviné ujíždět, přičemž kličkoval mezi oběma směry jízdy. Po ujetí čtyř kilometrů řidič prudce vozidlo zastavil na ulici Těšínská, vystoupil a z místa utekl. Policisté zadrželi osádku vozidla, tři muže a jednu ženu, všechny polské národnosti. Provedenou kontrolou bylo ve vozidle nalezeno několik sáčků s nezjištěnou krystalickou látkou.

20.08.2018

Skočil pod vlak
Muž na karvinském nádraží skočil pod vlak, střet nepřežil V pondělí dopoledne došlo v Karviné k tragické události na železniční stanici. Dle dosud zjištěných informací dvaašedesátiletý muž z Karviné skočil pod projíždějící vlakovou soupravu, která jela ve směru od Bohumína. Vlivem střetu utrpěl mnohočetná poranění neslučitelná se životem a tím došlo k jeho okamžitému usmrcení.

20.08.2018

Krádež mysliveckých posedů
Policisté v Těrlicku řeší kuriózní případ krádeže. Na volně přístupných pozemcích v obci Albrechtice dosud neznámý pachatel odcizil v období od soboty do pondělí celkem tři dřevěné myslivecké posedy. Předběžná škoda byla poškozenou organizací vyčíslena na 10 000 korun.