Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Skvělý úvod nestačil.

vloženo: 10.02.2019           komentářů: 0

Orlová prohrála s Havlíčkovým Brodem.V sobotu do Orlové přijel jeden z nejlepších druholigových týmů z Havlíčkova Brodu. Orli se však favorita nezalekli a díky dvěma slepeným brankám v 16. minutě vedli 2:0. Jenže pak dostali gól do šatny, během pár minut druhé třetiny přišly další čtyři branky soupeře a bylo prakticky po zápase, který hosté nakonec vyhráli 8:4. V akci se objevili i otec a syn Potoční, kteří vedle sebe nastoupili v jedné formaci.
09.02.2019 od 17:00
HC Orlová - BK Havlíčkův Brod 4:8 (2:1, 0:5, 2:2)
Branky a nahrávky: 15. Ballner (Akhmetianov, Šmíd), 16. Macuh (Hovsepyan), 49. Macuh (Hovsepyan, Cihlář), 59. Ballner (Akhmetianov) – 20. Milfait (Voříšek, Matušík), 22. Milfait, 23. Milfait (TS), 27. Třetina, 28. Milfait (Třetina), 39. Voříšek (Milfait), 52. Dudycha, 52. Kopic. Rozhodčí: Cabák - Bubela, Čelechovský. Vyloučení: 4:4. Bez využití. Diváci: 196.
Orlová: Svoboda (28. Křehlík) – Mrowiec, Šendera, Janiczek, Tomis, Spálovský, Amirov – Akhmetianov, Ballner, Šmíd – Hovsepyan, Cihlář, Macuh – Brodek, Smrčka, Kovařík – Potočný Matěj, Potočný Martin, Klíma - Kropka, Szturc.
Havlíčkův Brod: Marek (Nedvěd) – Kopic, Šmíd, Nepokoj, Semrád, Vala, Dudycha, Kuchta, Beran, Ludvík, Michálek, Voříšek, Chlubna, Přidal, Beneš, Třetina, Milfait, Kozlík, Matušík
Havlíčkův Brod sice naposledy přejel Žďár nad Sázavou, Orli se ale svého soupeře nezalekli. Do utkání vstoupil aktivně a v patnácté minutě se zásluhou Ballnera dostali do vedení. Krátce na to navíc zvýšil Macuh a Orlová vedla už dvě branky.

Havlíčkův Brod vrátil necelou minutu před první sirénou do hry Milfait. „Škoda gólu do šatny, i když si myslím, že to na vývoj utkání nemělo takový vliv,“ uvedl po zápase domácí trenér Darek Stránský.

Zápas totiž rozhodl úvod druhé třetiny. Hned na jejím začátku totiž srovnal znovu Milfait, který o pár vteřin později proměnil trestné střílení a dovršil hattrick. Hosté se však neuspokojili a přidali další dvě rychlé branky. Jednu z nich dal znovu Milfait, jenž za stavu 2:5 vyhnal Svobodu z brány.

„Věděli jsme, že zaberou a řekli jsme si, že nás nesmí trestat. Ale stal se pravý opak. Většina těch gólů byla laciných a zbytečných, mrzelo Stránského. „Ta třetina nám uletěla a rozhodla celý zápas,“ měl jasno. Krátce před druhou přestávkou se ještě prosadil Voříšek a Havlíčkův Brod vedl o čtyři branky.

V poslední třetině se hra znovu zklidnila a oba týmy přidaly ještě po dvou brankách. „Naše hra se v posledních zápasech lepší, pomáhají nám kluci z Havířova a jsme schopni soupeře i zatlačit. O to více mě mrzí, že jsme dnes nedokázali hrát celou dobu tak, jako v první třetině. Odskočili nám po zbytečných chybách, psychika pak jde dolů a to se hraje špatně,“ komentoval trenér Orlové.

Do několika nadějných šancí se v utkání dostal i Martin Potočný, který se naposledy objevil v akci v sezoně 2012/13 v Havířově. Dnes se v jedné formaci objevil se synem Matějem a společně vymysleli několik nebezpečných šancí. „Klobouk dolů. Byl plnohodnotným členem sestavy,“ pochválil jej kouč Stránský.

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..

10.12.2018

Odcizil peníze na charitu
V pondělí 10. prosnce 59letý muž násilně vnikl přes víko do kasičky, která je určená pro dobrovolné darování peněz. Kasičky neziskové organizace bývají postaveny na veřejných místech, nejčastěji v supermarketech. Ta, ze které byly odcizeny peníze, stála v jednom havířovském supermarketu. Důvodně podezřelý, který byl v minulosti již 15krát soudně trestán, z kasičky zřejmě vzal hotovost v přibližné výši 150,- Kč. Poškození na kasičce zástupce organizace vyčíslil škodu ve výši 3 tisíce korun.

10.12.2018

Po deseti minutách skončili v poutech
Útočníci krátce po napadení byli zadrženi policisty speciální pořádkové jednotky. Před několika dny kolem 21. hodiny v městské části Nové Město procházel 32letý muž spojovací ulicí mezi tř. Družby a U Bažantnice. Během chůze minul dvě dívky. Najednou, nečekaně ho kopem napadl mladík, záhy se přidal ještě další mladík. Údery pěstmi muže „poslali“ k zemi. K dalším útokům se připojila jedna z dívek. Útočníci se snažili muži strhnout jeho batoh, což se jim nepovedlo, tak mu prohledali kapsy. Ani tady nic nenašli. Zraněnému muži se podařilo z místa utéci a přivolat si pomoc.