> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Nesmíme se nechat ničím rozptylovat

vloženo: 23.03.2019           komentářů: 0

Nesmíme se nechat ničím rozptylovat a soustředit se na čtvrtfinále

Už tento víkend začne čtvrtfinálové derby s Frýdkem Místkem. V jakém rozpoložení do něj vstupujeme nám řekl trenér Marek Michalisko.

Pane trenére, jak hodnotíte konec základní části?

Abych pravdu řekl, tak se mi to nehodnotí lehce. Chtěli jsme totiž jít do play off z prvního a místa a to se nepovedlo. Jdeme do něj z místa druhého. A myslím, že to nebylo jen naší vinou. Nicméně to už je teď jedno. Nebudeme se už vracet k tomu, co bylo. Třeba se k tomu všemu někdy v budoucnu vyjádřím, ale teď je to zbytečné a ničemu by to neprospělo. Musíme se od toho oprostit, nenechat se ničím rozptylovat a připravit se co nejlépe na našeho soupeře ve čtvrtfinále a nemyslet na nic jiného.

Ve čtvrtfinále vás čeká Frýdek Místek, který skončil po základní části na sedmém místě.

Ano, Frýdek skončil sedmý a my druzí. Ale to v play off nic neznamená, je to úplně nová, jiná soutěž. Sice jsme Frýdek v této sezóně pokaždé porazili, ale na to vůbec nemůžeme brát zřetel. Jednak tým Frýdku - Místku je velmi kvalitní a vedený zkušeným trenérem, ale hlavně v play off už nějaké papírové předpoklady neplatí. Bude to derby se vším všudy, kde se může stát všechno. Bude záležet na každém balónu, na spoustě maličkostí. Takže vím, a upozornil jsem na to i hráče, že nás čeká velmi těžká série a musíme se na ni pečlivě připravit.

Půjdete do play off v nejsilnější sestavě?

To bohužel ne. Jednak bude v prvním zápase chybět Michal Brůna, který má ještě jeden zápas stopku a disciplinární komise má dokonce ještě projednávat účast Honzy Užeka ve stejné potyčce, za kterou byl právě už potrestán Michal. Nevíme ještě, jak to dopadne. Samozřejmě jsou i nějaké zdravotní problémy. Otazník visí třeba nad startem Radima Chudoby, který si odnesl nějaké šrámy z utkání v Lovosicích.

Dá se říct, jaké jsou vaše cíle pro toto play off? Co byste považoval za úspěch?

To ode mě nechtějte. Vůbec nechci spekulovat. Teď se musíme soustředit na těžkou čtvrtfinálovou sérii a jít krok po kroku. Až když zvládneme čtvrtfinálovou sérii, můžeme se bavit, jak dál.

autor: www.hcb-karvina.cz

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..