> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Po dvou výhrách v řadě nezvládli

vloženo: 03.05.2019           komentářů: 0

Bohumínský Bospor jde na Nový Jičín už i s Halaškou
Po dvou výhrách v řadě nezvládli fotbalisté Bosporu koncovku minulého zápasu v Hranicích, a tak mají doma v nedělním duelu (5. května) s Novým Jičínem, který bude mít výkop v 16:30 hodin, co napravovat. Fanoušci se kromě dobrého fotbalu i tradičně výborného občerstvení mohou asi těšit i na jeden velký návrat, do zápasu by mohl naskočit i uzdravený střelec Milan Halaška.

Půjde o souboj týmů z horní poloviny tabulky divize E. Nový Jičín sice přezimoval na čelních příčkách, jenže v zimě přišel o několik opor a propadl se na aktuální čtvrté místo. Bospor je teď sedmý, pět bodů za nedělním rivalem. „Škoda minulého zápasu. Kdybychom si z Hranic přivezli body, určitě bychom měli sebevědomí vyšší, jenže asi jsme se tam dostali do vedení moc brzy, a pak přišlo uspokojení. Proto je co napravovat,“ uvedl asistent trenéra Bosporu Patrik Poštulka a dodal, že týmu se pomalu vyprazdňuje poměrně rozsáhlá marodka.

Po dlouhých měsících se alespoň na pár minut vrátil na hřiště právě v minulém kole Milan Halaška. Na podzim suverénně nejlepší střelec Bohumína s 12 přesnými zásahy musel po velkých komplikacích po původně banálním operačním zákroku vynechat úvod jara, takže se bude teprve dostávat do formy. „Dlouhodobě nám tak už scházejí jen Richard Vaclík, který pořád nemůže trénovat na plno, a pravidelné rehabilitaci v Bohumínské městské nemocnici se po zranění kolena věnuje i René Švancer,“ doplnil trenér Martin Špička, který byl rád, že se bude moci opřít o Halaškovy góly: „Věřím, že se do toho brzy dostane a branky přijdou.“

Duel bohumínského Bosporu s Novým Jičínem začíná v neděli v 16:30 hodin, řídit jej bude Adam Slováček z Kroměříže. Muži platí u vstupu 40 korun za lístek, ženy i děti mohou na fotbal do areálu Pavla Srnička za parkem vyrazit zdarma.

autor: (bir)

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..