> > >   KARVINÁ EXTRA     -     názory, ohlasy, kritika   -   bez cenzury

Tyto příspěvky vyjadřují názory občanů a nemusí se shodovat s názory redakce.
Redakce za obsah těchto příspěvků nepřebírá žádnou odpovědnost.
Klikněte pro zvětšení...

Moře zahozených šancí

vloženo: 26.05.2019           komentářů: 0

U21: Moře zahozených šancí a tři body pro Teplice Juniorský tým MFK nabídl severočeskému klubu na rozloučenou se sezónou jako na zlatém podnose tři body. Domácí na Kovoně trestuhodně spálili deset čistých gólovek a ještě dlouho budou kroutit hlavou, co všechno neproměnili.


9.kolo, neděle 26.5.2019
MFK Karviná - FK Teplice 1:3 (0:0)
Branky: 61. Hladík - 58. Baftijar, 68. vl. Štromp, 70. Mustafić
ŽK: Ceniga - Švejda
Rozhodčí: Mojžíš
MFK Karviná: Ciupa (55. Tichý) - Sembol (46. Štromp), Wybranczyk, Husár (55. Sušienka), Streit (46. Halvoník) - Ceniga, Hejda - Hladík, Vlachovský, Hujo - Gros.
Počet diváků: 20
Komentář k zápasu

Další zápas „blbec“! Karvinští v posledním utkání sezóny selhali v koncovce a zbytečně darovali všechny body hostům. Celé utkání se hrálo nahoru dolů, oba týmy chtěly střílet góly. Domácí v prvním poločase zahodili asi šest tutovek – neujaly se velké šance Grose, Hejdy, Vlachovského, Hladíka a především dvě Huja. Domácí borci nebyli schopni skórovat, ani z malého vápna či po brejcích tváří v tvář brankáři Teplic.

Hosté měli dvě solidní příležitosti a jednu nebezpečnou střelu z dálky. Ovšem oba gólmani nekapitulovali. To se ovšem změnilo krátce před hodinou hry, nejdřív poslal Teplice do vedení Baftijar, za tři minuty Michal Hladík vyrovnal.

Za průběžného stavu 1:1 spálili domácí další dvě tutovky a hosté trestali, když si vlastní gól vstřelil Štromp. Ani to domácí nevykolejilo a připravili si gólovku, kterou opět neproměnili. Vzápětí přišel třetí gól a bylo téměř jasno. V závěrečné desetiminutovce byla střelecká nemohoucnost podtržena dalšími dvěma zahozenými šancemi.

Do rolí „spalovačů“ se ve druhé půli vžili Vlachovský, stoper Wybranczyk, Hladík a útočník Gros. Juniorská liga tedy pro domácí skončila, od příští sezóny se vrátí B týmy, ten karvinský by měl nastupovat v divizi – ovšem definitivní to ještě není.
Ohlasy trenérů

Trenér Marek Bielan: „V tomto zápase se opět projevila naše slabina, která nás provází celou nadstavbovou část – produktivita. Kluci nejsou schopni ani z těch nejvyloženějších pozic skórovat. Kdo byl na Kovoně, může potvrdit. Byl to už několikátý zápas, ve kterém jsme určitě nebyli horší než soupeř, jenže fotbal je o gólech, my je nedali a soupeř z Teplic ano. Nezbývá mi než konstatovat, že výhra hostů byla zasloužená.“

autor: MFK KARVINÁ

přidat komentář            zobrazit komentáře
  > > >   náhodná fotka

 Náhodná fotka z Fotogalerie Prostějov

  > > >  KARVINSKÁ 112

27.02.2019

Pasti na silnici
V těchto dnech jsme přijali oznámení o krádeži ochranných mříží kanálových výpustí. Nezajištěné, v noci neviditelné, otvory se mohou stát nečekanou pastí. Kanálové mříže někdo odcizil v Havířově – Dolní Suché na komunikaci vedoucí přes areál bývalého Dolu Dukla. V době od 27. února „zmizelo“ celkem 18 kusů mříží. Zástupce města škodu předběžně vyčíslil na bezmála 60 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení přečinu krádeže.

25.02.2019

Příběh pokračuje ve stejném obsazení…
O šest hodin později, dnes 25. února krátce před 4 hodinou, v Horní Suché na ulici Stonavská zastavili policisti ke kontrole řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Znovu seděl na volantem 38letý řidič, který má hned dva zákazy řízení motorových vozidel.Muž byl na místě zadržen a během dnešního dne policisté zpracují procesní úkony. Muž je důvodně podezřelý ze spáchání přečinu maření výkonu úředního rozhodutí a vykázání.

24.02.2019

Nepolepšitelný (ne) řidič
V neděli 24. února krátce před 22 hodinou v Havířově na ulici Dělnická policisti zastavili k běžné silniční kontrole 38letého řidiče osobního vozidla Škoda Fabia. Lustrací zjistili, že muž nejméně ještě rok nesmí řídit vozidla. Rozhodnutím Magistrátu města Havířov mu byl vysloven zákaz řízení motorových vozidel do roku 2019. Vedle toho Okresní soud v Karviné muži také uložil trest zákazu řízení motorových vozidel, v tomto případě do začátku roku 2020.

22.02.2019

Třináct případů vloupání
Karvinsko - policisté objasnili sérii vloupání... Komisař zahájil trestní stíhání a důvodně podezřelého 20letého mladíka obvinil ze spáchání přečinů porušování domovní svobody, krádeže a poškození cizí věci. V souhrnu je zadokumentováno celkem 13 případů se škodou bezmála 95 tisíc korun.

05.01.2019

Zadržen u trafiky
V sobotu 5. ledna před půlnocí přijal operační důstojník oznámení o rozbité skleněné výplni trafiky. Policisté oddělení hlídkové služby přijeli na místo do pěti minut po oznámení. Podle popisu oznamovatele nedaleko místa vloupání zadrželi podezřelého muže. Kvůli opilosti ho policisté převezli k vystřízlivění na protialkoholní záchytnou stanici. Během neděle mohly být s mužem provedeny procesní úkony..